ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Yanak Dolgusu

-Yüzüne kesin bir şey yaptırmışsın ama ne yaptığını bulamıyorum.

-Haydi bulmaya çalış bakalım!

-Dudak desem aynı duruyor. Burun desem değişmemiş. Botoksu her zaman yaptırıyorsun zaten, o da değil. Kilo mu verdin yoksa?

-Yok hiçbiri değil.

-Ne peki o zaman?

-Yanak dolgusu yaptırdım, hem hiç belli olmuyor hem de çok fark yaratıyor değil mi?

-Aynen öyle!

Bodrum Yanak Dolgusu

Bodrum'da yanak dolgusu fiyatı veya yanak dolgusu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Nedir?

Yanağın da güzeli olur mu demeyin. Çok fark etmesek de yanaklarımız, yüzümüzün en belirleyici bölgelerinden biri. Elmacık kemiklerin belirgin olduğu, orantılı, gözlerimizi geri plana atmayan, genç ve canlı görünen yanaklar, yüzümüze bambaşka bir ifade kazandırabilme gücünde. Sosyal medyada ve çevremizde artık daha sık duymaya başladığımız yanak dolgusu, her geçen gün popülaritesini de artırıyor.

Yanak dolgusunun diğer dolgu işlemleriyle çok benzer yanları var. Ameliyatla yapılan yanak estetiği işlemlerine göre çok daha pratik ve ulaşılabilir olması dolguyu daha tercih edilir kılmakta. Yanak dolgusunda da diğer dolgu uygulamalarında olduğu gibi hyalüronik asit bazlı madde kullanılıyor. İşlem ayakta yapılabilen ve herhangi bir dinlenme ve iyileşme süreci gerektirmeyen, oldukça basit bir prosedüre sahip. Yanak dolgusunda da önemli olan, yüzün anatomisine hakim, uzman bir hekimin işlemi gerçekleştiriyor olması.

Bodrum'da Göz Altı Dolgusu & Fiyatı

Bodrum'da Göz Altı Dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Yanak Dolgusu ile Yüzde Daha Canlı ve Diri Bir Görünüm Elde Edilebilir

Yanak Dolgusu Etkileri

Yanağın ne gerektiğinden fazla şiş ne de belirgin olması isteniyor. Yüzde gergin ve canlı bir ifade yaratması, gözleri öne çıkarması ve dolgun, diri görünen yanaklara ulaşılması hedefleniyor. Yanak dolgusuyla aynı zamanda yüzdeki asimetrik sorunlar, sarkmalar, çöküntüler de önemli nispette giderilebiliyor. Yüz ideal oval formuna kavuşabiliyor. Bu da sadece yanakta değil, bütün bir yüz ifadesinde genel bir değişim yaratıyor.

Yanak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Yanak dolgusu işlemi, diğer dolgu işlemlerindeki gibi istenirse işlem öncesi anestezi krem uygulaması ile başlıyor. Enjeksiyon yardımıyla istenen bölgelere hyalüronik asit enjekte ediliyor ve tüm bu prosedür toplamda yarım saati aşmayacak kadar kısa bir zaman alıyor. İşlem sonrası bölgede hafif çaplı şişlik ve ödem gözlenebilse de bu etkiler en fazla bir gün içinde ortadan kayboluyor. Kişinin yanak dolgusu uygulamasından sonra günlük yaşamını sekteye uğratacak bir yan etki neredeyse hiç oluşmuyor.

Yanak Dolgusu Erkeklere de Uygulanabilir mi?

Yanak dolgusu, sadece kadınlar için değil, erkekler için de tercih edilebilir bir uygulama. Kadın erkek fark etmeksizin, yüzünde asimetri sorunu yaşayan, yanaklarının gerekenden daha çökük veya sarkık olmasından rahatsız olan herkes yanak dolgusu için uygun birer aday olarak bu işlemi tercih edebiliyor.

Yanak Dolgusu Kalıcığı

Yanak dolgusunun kalıcılığı da merak edilen sorular arasında. Cildin ve kişinin özelliklerine göre bir miktar değişim göstermekle birlikte yanak dolgusunun kalıcılığı genellikle 8 ay kadar sürebiliyor.

Kimler Yanak Dolgusu Yaptırmamalı?

Yanak dolgusunun dudak veya burun dolgusu gibi diğer dolgulardan ayrılan bir yönüne ise dikkat etmek gerekiyor. Yanak bölgesi çeneyi de bir nebze içine aldığından, dişlerinde, diş etlerinde enfeksiyon problemi yaşayan hastaların dolgu öncesinde bu problemleri gidermesi, özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar. İşlemin herhangi bir enfeksiyona neden olmaması veya halihazırdaki bir problemi olumsuz yönde etkilememesi için, muhakkak konuya hakim, uzman bir doktorun işlemi değerlendirmesi bu açılardan da ekstra önem arz ediyor.

Yanak Dolgusu Sonrası

Ayrıca, dolgu işleminin yapıldığı gün ve takip eden günlerde ağır spor yapılabilir mi sorusunu da yine doktorunuzun yanıtlaması ve sizi konuyla ilgili yönlendirmesi önemli.

Bodrum Yanak Dolgusu Tavsiye

Bodrum’da yüz yapınıza uygun yüz estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak yanak dolgusu yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da yanak dolgusu ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin