ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Göz Altı Işık Dolgusu

-Tatilde miydin? Çok dinlenmiş görünüyorsun.

-Yoo tatile filan gitmedim

-Gece çok iyi uyudun o zaman?

-Hayır uykumda da bir değişiklik yok. Göz altı ışık dolgusu yaptırdım, dinlenmiş görünmem ondandır.

Bodrum Göz Altı Dolgusu

Bodrum'da göz altı dolgusu fiyatı veya göz altı dolgusu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz altı ışık dolgusu, son yılların en çok tercih edilen ve yüz güldüren uygulamaları arasında ışıldıyor! Yüze herkesin istediği o aydınlık ve dinlenmiş ifadeyi kazandıran göz altı ışık dolgusu, yüzü aydınlatmanın ötesinde, kırışıklık, torbalanma, çöküklük gibi yüzümüzde rahatsız olduğumuz farklı sorunların giderilmesine de yardımcı oluyor.

İlerleyen yaş, modern yaşamın koşuşturması be stresi, alkol, sigara, düzensiz beslenme, uykusuzluk gibi pek çok yaşamsal faktör göz altlarımızda deformasyona neden olabiliyor. Bunun yanında genetik faktörler de kimisi için doğuştan bazı dezanavtajlar getirebiliyor. Göz altı ışık dolgusu tüm bu etmenlerin neden olduğu göz altı morlukları, torbalanmaları, sarkmaları gibi ifademizi düşüren oluşumları gidermek için geliştirilmiş bir uygulama. İşin güzel tarafı, ameliyatsız, oldukça basit bir işlem.

Bodrum'da Göz Altı Dolgusu & Fiyatı

Bodrum'da Göz Altı Dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Dolgu Maddesi Hyalüronik Asit

Diğer dolgu işlemlerinde olduğu gibi, göz altı ışık dolgusunda da hyalüronik asit kullanılır. Burada önemli bir nokta var ki, her dolgu maddesi hylaüronik asit olarak adlandırlıyor olsa da her bölgeye uygulanan hyalüronik asitin yapısı farklıdır. Dudak, boyun, burun, çene gibi pek çok farklı alanda kullanılan hyalüronik asit, her bölgeye uygun olarak farklı bir forma dönüştürülmelidir. Göz altı ışık dolgusunda ise, buradaki deri çok ince ve hassas yapıda olduğu için göz altı ışık dolgusu için kullanılacak hyalüronik asit yine farklı bir işlem aşamasından geçer ve bölgedeki dokuya uyumlu hale getirilir. Hyalüronik asit zaten vücudumuzun kendisinde doğal olarak bulunan bir madde olduğundan, insan vücuduna kolayca uyumlanır ve herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

Göz Altı Dolgusu Nasıl Uygulanır?

İşlem oldukça basit bir uygulamadır. İşlem öncesi uygulama yapılacak bölgelere anestezi içerikli kremler sürülerek bölgenin hassasiyeti azaltılır. Göz altına uygun hale getirilmiş içerik çok ince uçlu iğnelerle bölgeye enjekte edilir. Uygulama yaklaşık 15-20 dakika kadar sürer ve sonrasında hafif kızarıklıklar dışında çoğunlukla bir semptom görünmez. Oluşan kızarıklık veya hafif şişlikler de kısa süre içinde kaybolur. Yani işlem sonrasında günlük yaşama dönmek aynı gün içinde mümkündür. Sadece uygulamanın yapıldığı gün sıcak duş almak veya bölgeyi yıkamak, ağır spor yapmak önerilmez.

Göz Altı Dolgusu ile Göz Altlarında Daha Canlı Görünüm

Göz Altı Dolgusu Etkileri

Göz altı ışık dolgusu sonrasında, göz altlarınızdaki hacimsel dengesizlikler büyük oranda giderilir. Çökükler, sarkmalar, morluklar gözle görünür şekilde azalır. Yüz renk dengesine kavuşur ve daha aydınlık bir görünüm kazanır.

Göz Altı Dolgusu Sonrası

Göz altı ışık dolgusunun etkisi 1 ila 1,5 yıla kadar uzayabilir. Kişinin doku yapısı ve yaşam şekli bu sürenin uzayıp kısalmasında etkilidir. Göz altı ışık dolgusunun etkileri kaybolduğunda işlemi tekrar yaptırmakta herhangi bir kısıt yoktur.

Bodrum Göz Altı Dolgusu Tavsiye

Bodrum’da göz yapınıza uygun göz estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak göz altı dolgusu yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da göz altı dolgusu ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin