ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Göz Altı Estetiği

-Lifu diye bir şey duydun mu? Mucize gibi bir şeymiş!

-Lifu mu? Hayır hiç duymadım.

-Duymaman normal çünkü çok yeni bir teknoloji. Ameliyatsız estetik göz altı estetiğinde çığır açacak bir yenilik. Üstelik sadece göz altı estetiğinde değil, farklı bir çok bölgede inanılmaz sonuçlar yaratıyor.

Bodrum Göz Altı Estetiği

Bodrum'da göz altı estetiği fiyatı öğrenmek ve göz altı estetiği hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

LİFU Q+ ile Göz Altı Estetiği

LİFU-Q+ teknolojisi, ameliyatsız estetik alanında çok yeni ve gelişmiş bir sistem. Odaklanmış ultrason teknolojisinin gelişmiş ve etkinliği üst düzeye çıkarılmış bir modeli. Ameliyata kıyasla sunduğu avantajlar çok ciddi düzeyde. Daha önceden göz altı estetiğinde etkin sonuçlar alabilmek için ameliyattan başka bir seçenek yokken, son yıllarda yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason teknolojileri ameliyata önemli bir alternatif olabilecek seviyelere geldi. Bu teknolojinin en güncel ve gelişmiş hali ise LİFU teknolojisi. LİFU’nun önceki sistemlere farklı olarak getirdiği yenilik noktasal değil çizgisel boyutta atışlar yapabiliyor olması. Bu fark da sonuçların çok daha hissedilir iyileşme yaratması açısından önemli.

Bodrum'da Göz Altı Estetiği & Fiyatı

Bodrum'da Göz Altı Estetiği yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Fokuslu Ultrasonun Çalışma Prensibi

LİFU’nun çalışma prensibi, cildin üst tabakasına hiçbir zarar vermeden doğrudan cilt altındaki dokuya ses dalgası vererek ulaşması ve buradaki hedeflenen bölgeleri ısıtarak kollajen üretimini artırması. Bu işlemi yaparken cilt yüzeyinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi doğurmadan, cilt yüzeyinde kızarıklık, kesi ve benzeri herhangi bir tahribat yaratmadan çalışıyor oluşu LİFU’yu çok tercih edilen gözde uygulamalar arasına alıyor. Ayrıca ameliyat işlemlerindeki operasyon sonrası uzun günler alan iyileşme süresi de ortadan kalkıyor, bu teknoloji ile yapılan işlem sonrası kişi aynı gün sosyal yaşamına kaldığı yerden devam edebiliyor.

LİFU, fokuslu ultrason yöntemi ile cildin farklı katmanlarına ultrason enerjisi gönderiyor. Çizgisel olarak dokulara etki eden bu enerji, 70 dereceye kadar ısı vererek dermis ve epidermis katmanlarına ulaşır. Hassas bir hedefleme ile çalışan sistem, cilt yüzeyine dokunmadan sadece derindeki katmanlara odaklanarak çalıştığı için oldukça benzersiz sonuçlar elde etmeye hizmet ediyor.

Fokuslu Ultrasonun Etkileri

Cildi güvenli bir şekilde gerginleştirerek, cildin kendi doğal yapısını uyararak istenilen bölgenin kendiliğinden gençleşmesini, sıkılaşmasını, canlanmasını ve toparlanmasını sağlıyor.

Göz Altı Estetiğinde Fokuslu Ultrason

Göz altında oluşan torbalanmalar, sarkmalar, morluklar, modern yaşamın yükünü sırtlanan herkes için önemi bir sorun. Ve bu bölge cilt inceliği nedeniyle de son derece hassas bir yapıya sahip. Göz çevresine yapılan uygulamaların özellikle kesi yapılarak yapılan uygulamaların az da olsa iz bırakmasının önüne geçilemiyorken, LİFU-Q+ teknolojisi, böylesi hassas bir bölgede hiçbir iz bırakmadan istenilen iyileşmeyi sağlayabiliyor.

Ameliyatın yanı sıra, lazerle yapılan uygulamalarda da cildin üst tabakasındaki deriyi delerek geçmeden, sadece deri altına nüfus edebiliyor. LİFU ile göz altındaki yaşlanma etkilerine maruz kalmış noktalara çizgisel olarak ses dalgası ile ısı veriliyor ve bu bölgede kontrollü bir uyarım meydana getirilerek, dokuların kendini yenileme süreci başlatılıyor.

Ameliyatsız Göz Altı Estetiği Ağrılı/Acılı bir uygulama mıdır?

Uygulama herhangi bir ağrı ya da acı vermeden yapılabildiğinden, hasta konforunu maksimumda sağlayabiliyor. Uygulama yapılacak alana göre işlem süresi bir miktar değişiklik gösterse de ortalama yarım saat ile bir saat arasında seans tamamlanmış oluyor. Cildin yüzeyine hasar vermeden çalıştığı için, cilt üzerinde hiçbir yan etki yaratmıyor. Bu konfor da kişiye işlemin yapıldığı gün gündelik yaşamına dönebilme özgürlüğü kazandırıyor.

Göz Altı Estetiği sonrası

İşlem sonrası etkilerin tamamı gözlenmezken, belli bir miktar değişim hemen hissedilebiliyor. LİFU teknolojisinin en avantajlı olduğu yanı işte tam da burada başlıyor. Çünkü LİFU cildin kendiliğinde iyileşmesini başlattı için zamanla etkileri daha da artarak kendini gösteriyor. İkinci ayda uygulamanın tam etkileri gözlemlenebilirken bu iyileşme etkisi altı aya kadar artarak sürüyor. İşlemin kalıcılık süresi ise bireysel değişimlere bağlı olarak uzayıp kısalabiliyor. Ancak işlemin kalıcılığı için ortalama 2 yıldan söz edilebiliyor.

İşlem sonrasında ikinci aya gelindiğinde, göz çevresinde rahatsız olunan torbalanmalar ve sarkmalar cildin kendini toparlamasıyla önemli ölçüde kayboluyor. Göz altları ve çevresindeki kırışıklıklar azalıyor, cilt çok daha canlı, gergin ve parlak bir görünüme kavuşuyor. Üstelik tüm bu iyileşme süreci cilde dışarıdan herhangi bir madde enjekte edilmeden, tamamen cildin kendi tabiatıyla sağlanıyor.

Bodrum Göz Altı Estetiği Tavsiye

Bodrum’da cilt yapınıza uygun göz altı estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak estetik uygulamalar yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da göz altı estetiği ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin