ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Gıdı Estetiği

-O kadar diyet yaptım, pilatese başladım, ideal kiloma kavuştum diye sevinirken gıdımın kaybolmayışına kaç puan!

-Evet maalesef haklısın, gıdın kilo vermenden nasibini pek almamış gibi!

-Ne yaparsam yapayım olmuyor, nasıl çözeceğim bu gıdı meselesini?

-Merak etme ben yeni bir sistem duydum, LİFU Q+ diye bir teknoloji. Ameliyatsız ağrısız sızısız gıdından kurtulabilirsin. İstersen bir randevu alalım senin için…

Bodrum Gıdı Estetiği

Bodrum'da gıdı estetiği hakkında bilgi almak ve fiyat sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Gıdı Estetiği Nedir?

Gıdının belirgin olması, ideal kilomuza gelsek dahi yüzümüze olduğundan daha kilolu bir ifade verir. Bazen genetik olarak doğuştan getirdiğimiz bu sorun bazen de kilo alıp verme sonucu veya ilerleyen yaşla birlikte kendini gösterir. Gıdı sarkması veya gıdıdaki fazla yağlanma için geliştirilmiş pek çok farklı yöntem ve uygulama var. LİFU Q+ bu yöntemlere getirdiği yenilikler ve önemli artılarla öne çıkacak niteliklere sahip. Gıdı bölgesinde cilt yüzeyine hiçbir hasar vermeden doğrudan deri altına odaklanarak çalışan sistem, deri altındaki gençlik savaşçılarını uyararak gıdının kendiliğinden toparlanmasını sağlar ve doğal bir iyileşme meydana getirir.

Bodrum'da Gıdı Estetiği & Fiyatı

Bodrum'da Gıdı Estetiği yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ameliyatsız Estetik

Bugüne dek ameliyatla yapılan estetik işlemleri etkin sonuçlar vermekteydi ancak çoğu kişi ameliyatın getirdiği prosedürlerden kaçınmakta bu durumda da gıdı estetiği herkes için ulaşılabilir olamamaktaydı. LİFU teknolojisi, ameliyatın gerektirdiği anestezi işlemini ortadan kaldırırken, ameliyat sonrası iyileşme sürecini de yaşatmadan oldukça basit ve konforlu bir çözüm olanağı sunuyor. Odaklanmış ultrason sistemine dayanan alt yapısı, bu sisteme getirdiği yeniliklerle daha da güçlü bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor.

Fokuslu Ultrason ile Ameliyatsız Gıdı Estetiği

LİFU teknolojisinde, cildin yüzeyine hiç dokunulmadan, doğrudan cilt altında hedeflenen bölgeye ses dalgası iletiliyor. Buraya iletilen enerji ile hedeflenen bölgeler ısınıyor ve dokularda kollajen üretimi artıyor. Bu işlemi yaparken cilt yüzeyinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi doğurmadan, cilt yüzeyinde kızarıklık, kesi ve benzeri herhangi bir tahribat yaratmadan çalışıyor. LİFU ile yapılan işlem sonrası kişi aynı gün sosyal yaşamına kaldığı yerden devam edebiliyor.

LİFU, fokuslu ultrason yöntemi ile boyun ve dekolte bölgesindeki cildin farklı katmanlarına ultrason enerjisi gönderiyor. Önceki teknolojilerde noktasal olarak gerçekleşen atışlar LİFU ile çizgisel boyutta etki ediyor. Hedeflenen dokulara etki eden bu enerji, 70 dereceye kadar ısı vererek dermis ve epidermis katmanlarına ulaşıyor.

Fokuslu Ultrason ile Gıdı Estetiği Sonrası

İşlemin yapılmasının ardından gıdı bölgesinde şikayetçi olunan sarkmalar, fazla yağlanmalar zamanla azalmaya, yerini daha genç ve sıkı bir cilt yapısına bırakmaya başlıyor.

İşlem sonrası etkilerin tamamı gözlenmezken, değişimin başladığı hemen hissedilebiliyor. LİFU cildin kendiliğinden iyileşmesini başlattığı için etkileri her geçen gün artarak devam ediyor. İşlem sonrası bir buçuk iki ay sonunda etkiler tam olarak gözlenmeye başlıyor. Kalıcılığı ise bir buçuk yıl ile iki yıl kadar sürebiliyor.

Bodrum Gıdı Estetiği Tavsiye

Bodrum’da gıdı estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak estetik uygulamalar yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da gıdı estetiği ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin