ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe

-Lifu ile yüz germe diye bir şey duydum, en yeni teknolojiymiş!

-Nasıl en yeni teknolojiymiş?

-Ameliyatsız estetik alanında geliştirilmiş en güncel teknoloji. Yüzü kendi doğal yapısını uyararak gençleştiriyor. Ameliyatın bir yığın zahmetine katlanmadan, ağrısız acısız gençleştiğini düşünsene!

-Ağrısız acısız hem de? İşe yarıyor mudur ki?

-Çok etkiliymiş, çünkü doğrudan derinin altını hedefleyerek yapılıyormuş. Yani cilt yüzeyinde herhangi bir iz filan bırakmıyor. Hatta neredeyse kızarıklık bile olmuyor!

Bodrum Fokuslu Ultrason

Bodrum'da fokuslu ultrason ile yüz germe fiyatı öğrenmek ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız estetik alanında her geçen gün yeni bir yenilik keşfediliyor. Yakın zamana kadar ancak ciddi ameliyatlarla edinilen sonuçlar, uzun zahmetli ve acılı süreçlerden geçerek ulaşılabilir oluyordu. Şimdi teknolojinin bilimle ve uzmanlıkla birleşmesi yepyeni çığırlar açılmasına neden oluyor. LİFU teknolojisi de bu değerlerin buluşmasının eseri. Ameliyata kıyasla artıları sayısızken, diğer ameliyatsız işlemlerin de ötesine geçen avantajlara sahip. Temel olarak odaklanmış ultrason sistemi ile çalışan LİFU, bu sisteme de önemli güncellemeler getirmiş nitelikte.

Fokuslu Ultrason ile Doğal Cilt Gençleştirme

Sosyal medyada, çevrenize veya basında gördüğünüz kişilerin estetik işlemler sonucunda ifadesinin oldukça değişmiş olduğunu sıkça görmüşsünüzdür. Yüzün genel anatomisini bozarak gençleştiren, ifadesiz, donuk bir görünüme neden olan tüm uygulamalar, estetik işlemlere de mesafeli yaklaşılmasının en önemli nedeni olabiliyor. LİFU teknolojisi ise bu önemi endişeyi tümüyle ortadan kaldıracak niteliklere sahip. Çünkü sistemin en önemli avantajlarından biri, cildin kendi doğal savaşçılarıyla onarılıp gençleştirilmesi. Yüz gerdirmedeki bu önemli artısı, kişilere yüzlerini gerçek gençliğine dönüştürebilme olanağı sağlıyor. Canlı, gergin, sıkı, elmacık kemiklerinin belirginleştiği, çene ve boyun hattının keskinleştiği, tamamen doğal bir gençleşme hareketi…

LİFU Fokuslu Ultrason Sistemi Nasıl Çalışır?

Daha önceden yüz gerdirme işlemlerinde etkin sonuçlar alabilmek için ameliyattan başka bir seçenek yokken, son yıllarda yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason teknolojileri ameliyata önemli bir alternatif olabilecek seviyelere geldi. Bu teknolojinin en güncel ve gelişmiş hali ise LİFU teknolojisi. LİFU’nun önceki sistemlere farklı olarak getirdiği yenilik, noktasal değil çizgisel boyutta atışlar yapabiliyor olması. Bu fark da sonuçların çok daha hissedilir iyileşme yaratması açısından önemli.

LİFU’nun çalışma prensibi, cildin üst tabakasına hiçbir zarar vermeden doğrudan cilt altındaki dokuya ses dalgası vererek ulaşması ve burada hedeflenen bölgeleri ısıtarak kollajen üretimini artırması. Bu işlemi yaparken cilt yüzeyinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi doğurmadan, cilt yüzeyinde kızarıklık, kesi ve benzeri herhangi bir tahribat yaratmadan çalışıyor oluşu LİFU’yu çok tercih edilen gözde uygulamalar arasına alıyor. Ayrıca ameliyat işlemlerindeki operasyon sonrası uzun günler alan iyileşme süresi de ortadan kalkıyor, bu teknoloji ile yapılan işlem sonrası kişi aynı gün sosyal yaşamına kaldığı yerden devam edebiliyor.

Bodrum'da Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe & Fiyatı

Bodrum'da Fokuslu Ultrason ile Yüz Germe yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Fokuslu ultrason ile yüz germe yöntemi göz altları gibi hassas bölgelere de uygulanabilir.

Fokuslu ULtrasonun Diğer Cilt Gençleştirme Yöntemlerinden Farkı Nedir?

LİFU, fokuslu ultrason yöntemi ile cildin farklı katmanlarına ultrason enerjisi gönderiyor. Çizgisel olarak dokulara etki eden bu enerji, 70 dereceye kadar ısı vererek dermis ve epidermis katmanlarına ulaşıyor. Hassas bir hedefleme ile çalışan sistem, cilt yüzeyine dokunmadan sadece derindeki katmanlara odaklanarak çalıştığı için oldukça benzersiz sonuçlar elde etmeye hizmet ediyor.

Fokuslu Ultrason Güvenli midir?

Cildi güvenli bir şekilde gerginleştirerek, cildin kendi doğal yapısını uyararak istenilen bölgenin kendiliğinden gençleşmesini, sıkılaşmasını, canlanmasını ve toparlanmasını sağlıyor.

Ameliyatın yanı sıra, lazerle yapılan uygulamalarda da cildin üst tabakasındaki deriyi delerek geçmeden, sadece deri altına nüfus edebiliyor. LİFU ile göz altındaki yaşlanma etkilerine maruz kalmış noktalara çizgisel olarak ses dalgası ile ısı veriliyor ve bu bölgede kontrollü bir uyarım meydana getirilerek, dokuların kendini yenileme süreci başlatılıyor.

Fokuslu Ultrason Uygulaması Ağrılı / Acılı mıdır?

Uygulama herhangi bir ağrı ya da acı vermeden yapılabildiğinden, hasta konforunu maksimumda sağlayabiliyor. Uygulama yapılacak alana göre işlem süresi bir miktar değişiklik gösterse de ortalama yarım saat ile bir saat arasında seans tamamlanmış oluyor. Cildin yüzeyine hasar vermeden çalıştığı için, cilt üzerinde hiçbir yan etki yaratmıyor. Bu konfor da kişiye işlemin yapıldığı gün gündelik yaşamına dönebilme özgürlüğü kazandırıyor.

Fokuslu Ultrason ile Cilt Gençleştirme Sonrası

İşlem sonrası etkilerin tamamı gözlenmezken, belli bir miktar değişim hemen hissedilebiliyor. LİFU teknolojisinin farklılığı da işte en çok burada hissediliyor. Çünkü LİFU cildin kendiliğinden iyileşmesini başlattı için zamanla etkileri daha da artarak kendini gösteriyor. İkinci ayda uygulamanın tam etkileri gözlemlenebilirken bu iyileşme etkisi altı aya kadar artarak sürüyor. İşlemin kalıcılık süresi ise bireysel değişimlere bağlı olarak uzayıp kısalabiliyor. Ancak işlemin kalıcılığı için ortalama 2 yıldan söz edebiliriz.

İşlem sonrasında ikinci aya gelindiğinde, yüzün genel görünümünde bir sıkılaşma, canlılık, elmacık kemiklerinde belirginleşme, çene, dudak, boyun hattında keskinlik gözlenir. Kırışıklıklar önemli ölçüde kaybolur. İşlemin etkisi altıncı aya kadar daha da hissedilir düzeye gelir.

Bodrum Cilt Gençleştirme Tavsiye

Bodrum’da cilt yapınıza uygun cilt ve yüz germe / gençleştirme estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak estetik uygulamalar yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da fokuslu ultrason ile yüz germe ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin