ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Dudak Dolgusu

-Rujunun rengi ne kadar güzel! Dudakların çok canlı, dolgun görünüyor.

-Ruj aynı ruj, dolgu yaptırdım. Canlılığı ordan geliyor!

-Çok doğal görünüyor, dolgu olduğu hiç belli değil

-Dudağımın yapısına en uygun dolguyu yaptırdım çünkü. Herkesin yüz anatomisine göre uygun dolgu yapılabiliyor.

Dudak Dolgusu

Bodrum'da dudak dolgusu fiyatı veya dudak dolgusu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dolgu, hyalüronik asit bazlı maddenin enjektörlerle hacim kazandırılmak üstenen bölgeye iletilmesidir. Dudak dolgusunda, vücudumuzda zaten bulunan hyalüronik asit, dudağın asimetrik, ince ya da canlılığını kaybetmiş bölgelerine eklenir ve bu noktalarda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde edilir.

Dudak dolgusunda aslolan, kişinin yüz anatomisine uygun, dudak yapısının dışına taşmayan, dudağın taşıyabileceği sınırlar dahilinde ideal olan sonucu hedeflemektir. Medyada veya çevrenizde gördüğünüz aşırı yapay, şiş ve rahatsız edici dudak dolgusu sonuçları, tüm bu parametrelerin gözetilmediği durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bu tip istenmeyen sonuçlara maruz kalmamak için, konunun uzmanı bir doktora başvurmak ve doktorunuzun yönlendirmelerini dikkate almak önemlidir.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak dolgusu da diğer çoğu dolgu uygulaması gibi oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Ameliyatsız estetik çözümleri arasında, yüz güldüren sonuçlar doğuran yıldızlı işlemler arasındadır. İşlem öncesi uygulama yapılacak bölgeye anestezi içerikli kremler sürülerek 10 dakika kadar beklenir ve ardından hyalüronik asit içerikli malzeme çok ince uçlu enjektörlerle belirlenen noktalara uygulanır. İşlem yaklaşık 10-15 dakika içinde tamamlanır.

Bodrum'da Dudak Dolgusu & Fiyatı

Bodrum'da Dudak Dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Dudak dolgusu ile doğal görünümlü dolgun dudaklar

Dudak Dolgusu Sonrası

Dudak dolgusu işlemi sonrası sonuçlar hemen gözlenmeye başlanır. Ancak ilk etapta ufak tefek kızarıklıklae ve şişlikler belireceğinden nihai sonuç için bir iki gün beklemek daha sağlıklı olacaktır.

İşlem sonrası oluşan minik kızarıklık ve şişlikler kısa süre içinde kaybolacağından, kişi dudak dolgusunu yaptırdıktan sonra rahatlıkla günlük yaşamına dönebilir. Sadece birkaç gün aşırı sıcak ve soğuk temasından kaçınmak önerilir. Bunun dışında herhangi bir yaşam kısıtına sebebiyet vermez.

Dudak Dolgusu Kalıcılığı

Dudak dolgusunun kalıcılığı, kişinin cilt yapısı ve yaşına göre bir miktar değişiklik gösterse de yaklaşık 8–10 ay kadar süren kalıcı etkisi vardır. Dudak dolgusundan memnun kalındığı takdirde, etkilerin azaldığı veya bittiği zaman işlemin tekrarı yapılabilir. Ancak yine burada konunun uzmanı bir doktor tarafından uygulamanın yapılması son derece önemlidir.

Doğal Dudak Dolgusu

Medyada veya çevrenizde duyduğunuz, farklı isimlerle anılan dudak modelleri mevcuttur ancak bu modellerden herhangi birinin dileyen herkese uygulanması, doğal sonuçların önüne geçer. Yani her dudak modeli, her yüz tipi için uygun olmayabilir. Bu nedenle beklentilerinizi şekillendirirken, uzman görüşlerini ve kendi doğal güzelliğinizi öncelikli tutmanızı öneririz.

Bodrum Dudak Dolgusu Tavsiye

Bodrum’da dudak yapınıza uygun dudak estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümünü koruyacak dudak dolgusu yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da dudak dolgusu ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin