ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Çene Hattı Estetiği

-Bak işte yine fotoğrafta güzel çıkmamışım, çenem çok geride çünkü!

-Çenenin de mi güzeli var, o nereden çıktı?

-Var tabii, hatta çok belirleyici!

-Hiç dikkat etmemiştim şimdiye kadar ama haklısın galiba…

Bodrum Çene Estetiği

Bodrum'da çene hattı estetiği hakkında bilgi almak ve fiyat sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Çene Hattı Estetiği Nedir?

Çene estetiği, çoğumuzun günlük yaşamda dillendirmediği ve hatta farkına varmadığı bir konu. Oysa son yıllarda gittikçe popülerleşen, daha çok insan tarafından tercih edilen, fark yaratan uygulamalar arasında. Kadın erkek ayrımı da yok üstelik. Erkeklerin de kadınlar kadar sıkça tercih ettiği ve sonuçlarından memnun olduğu çene hattı estetiği, jawline olarak da gündeme geliyor. Alt çene hattı anlamına gelen jawline, çene estetik uygulamalarının kabul gören adı olarak sıkça kullanılıyor. LİFU Q+ teknolojisi ise jawline alanında çok daha etkin sonuçlara izin veren bir yenilik.

Erkekler, daha güçlü, daha erkeksi ve keskin hatlara sahip olmak için jawline uygulamalarını tercih ederken, kadınlar da daha ince, çekici ve belirgin bir ifade yaratmak için jawline uygulamasından yararlanıyor.

Bu işlem genel olarak, yüzün daha üçgen, altın oranlara yakın, dengeli bir biçim kazanmasını hedefliyor. İdeal çene yapısı, çene ucunun belirgin şekilde net, gıcı ve çene hattının gergin, keskin, çeneden kulaklara kadar uzanan çene hattının belirgin olduğu bir görünümü ifade ediyor. Çene hattı estetiği de tüm bu unsurları kapsayarak ve gözeterek uygulanıyor.

Bodrum'da Çene Hattı Estetiği & Fiyatı

Bodrum'da Çene Hattı Estetiği yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Çene Hattı Estetiği’ne İhtiyacınız Var mı?

Peki çene hattı estetiğine gereksinimiz olup olmadığını nasıl anlarız? Şöyle ki; çene ucunuz olması gereken noktadan geride veya ileride olabilir. Çene hatlarınız belirginliğini kaybetmiş, yaşa bağlı olarak sarkmalar ve gevşemelere maruz kalmış olabilir. Bunların dışında olağan dışı yaşanan travmalar, kaza ya da bir darbe sonucu yaşanan deformasyonlar ve asimetrik durumlar da çene yapısının bütünlüğünü bozabilir. Bu tip durumlar için geliştirilen çene hattı estetiğinin farklı parametreleri mevcutken, hemen hepsinde hedeflenen sonuçlar birbirine yakındır. Yüzün üçgen bir forma kavuşması, yüzdeki dolgun, yuvarlak görünümün azaltılması, gıdık sorununun giderilmesi, genel yüz hatlarına daha canlı, diri bir görünüm kazandırılması ve bütün olarak bakıldığında altın orana yaklaşılması çene hattı estetiğinin hedefleri ve sonuçları olarak sıralanabilir.

Çene Hattı Estetiği Öncesi & Sonrası

Fokuslu Ultrason (LİFU) ile Çene Estetiği

LİFU ile jawline estetiğinde sistemin çalışma prensibi şöyle;

LİFU, odaklanmış ultrason teknolojisi ile çalışıyor. Ancak daha önceki sistemler noktasal etki ederken LİFU ile bu etki çizgisel boyuta taşınıyor. Cildin yüzeyine hiçbir hasar ve etki yapmadan doğrudan cilt altına iletilen ses dalgaları, dermis ve epidermise etki ederek burayı 70 dereceye kadar ısıtıyor. Isınan dokularda kollajen üretimi artarken cildin doğal gençlik aktörleri devreye girmeye başlıyor. Böylece çene hattında oluşan deformasyonlar, cilt yüzeyinde hiçbir yan etkiye maruz kalmadan derinden iyileşmeye başlıyor. LİFU’nun kişiye sağladığı konforun yanında, sonuçların etkinliği ve kalıcılığı da öne çıkıyor. Ameliyatla yapılan işlemlere kıyasla son derece basit, sosyal yaşamı aksatmayan, kişiye ağrı ya da acı hissi vermeyen bir teknoloji olması ilerleyen dönemde LİFU’yu çok daha popüler hale getireceğe benziyor.

Fokuslu Ultrason Uygulaması ve Sonrası

LİFU Q+ ile yapılan işlem, çene hattındaki deformasyona ve kişinin yaşına bağlı olarak değişirken ortalama yarım saat ile bir saat arasında tamamlanabiliyor. Etkileri işlem sonrasında hemen hissedilmemekle birlikte işlemden sonra her geçen gün artan bir iyileşme ile işlem gittikçe daha çok sevindiren sonuçlar getiriyor. İşlemin tam etkisi ikinci ayda başlıyor ve kalıcılığı yaklaşık iki yıla kadar sürebiliyor.

Bodrum Çene Estetiği Tavsiye

Bodrum’da yüz yapınıza uygun çene estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak estetik uygulamalar yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da çene estetiği ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin