ŞİMDİ ARAYIN

Adres

Boyun & Dekolte Estetiği

-Yüzümü botoksla gençleştirebiliyorum ama boyun ve dekolte bölgesi yaşımı ele veriyor. Ameliyat olmaktan da çok korkuyorum.

-Ameliyatsız estetik yöntemleri çok gelişti. Bence mutlaka boyun ve dekolte için de ameliyatsız bir çözüm vardır.

-LİFU diye bir şey duydum aslında, ameliyatsız ve çok doğal sonuçlar elde edilebiliyormuş. Gel haydi biraz araştıralım…

Bodrum Boyun Estetiği

Bodrum'da boyun ve dekolte estetiği hakkında bilgi almak ve fiyat sormak için bize ulaşabilirsiniz.

Boyun Dekolte Estetiği Nedir?

Boyun ve dekolte bölgesi, yaşımızı en çok ele veren noktalardan biri. Boyunda dikey ve yatay olarak beliren çizgiler, dekolte bölgesindeki kırışıklıklar ve sarkmalar, çoğu zaman alışılagelmiş yöntemlerle doğal gençleşmeye olanak vermiyor. LİFU Q+ teknolojisi ise son yıllarda geliştirilen ameliyatsız yöntemlerin içinde en günceli.

Boynumuzun sağdan sola tam orta yerinde, gıdımızın hemen bitiminde beliren dikey bir çıkıntıya dönüşen çizgisel hat, ilerleyen yaşla birlikte kendini daha çok hissettirir hale geliyor. Bunun yanı sıra, boyunda yatay olarak beliren ve boynu yukarıdan aşağıya üç katmana bölen halkalanmalar da yine ilerleyen yaşın göstergelerinden biri. Dekolte bölgesi ise derinin zamanla gevşemesi, sarkmaya başlaması ile kendini zamana karşı koruyamayan noktalarımızdan biri. LİFU, bu bölgelerdeki yaşla birlikte oluşan etkilerin tamamen doğal yollarla iyileşerek kaybolmasını sağlıyor. Bu iyileşme hareketi ile beraber bölgede çok daha canlı, sıkı ve toparlanmış bir görünüm de kişinin kendisi ve yaşıyla barışmasını müjdeliyor.

Bodrum'da Boyun / Dekolte Estetiği & Fiyatı

Bodrum'da Boyun / Dekolte Estetiği yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

LİFU ile Boyun & Dekolte Estetiği

LİFU’nun artıları birden fazla… ameliyata nazaran çok tercih edilen bir uygulama olması; hasta konforunu üst düzeyde sağlaması ve izin verdiği doğal sonuçlara dayanıyor. Ameliyat için yapılması gereken ön hazırlıklar, ameliyatın gerektirdiği anestezi işlemleri ve ameliyat sonrasında uzun günler süren iyileşme dönemi, LİFU ile katlanılması gereken prosedürlerden çıkıyor.

Teknolojinin bilimle ve uzmanlıkla birleşmesi sonucunda ortaya çıkan LİFU teknolojisi; temel olarak odaklanmış ultrason sistemi ile çalışıyor. Bu sisteme getirdiği güncellemeler ile de sonuçların etkinliği açısından önemli farklar ortaya koyuyor.

LİFU’nun önceki sistemlere farklı olarak getirdiği yenilik, noktasal değil çizgisel boyutta atışlar yapıyor oluşu. Bu detay, LİFU’nun işlem sonrası sonuçlarına da daha hissedilir bir gençleşme, yenilenme olarak yansıyor.

Fokuslu Ultrason (LİFU) ile boyun ve dekolte bölgesindeki estetik şikayetlerin azaltılması mümkün

Boyun & Dekolte Estetiği’nde Fokuslu Ultrasonun Avantajları

LİFU; boyun ve dekolte bölgesindeki hassas cilt yapısını gözeterek korumaya alıyor. Cildin üst tabakasına hiçbir zarar vermeden doğrudan cilt altındaki dokuya ses dalgası vererek ulaşıyor. Burada hedeflenen bölgeleri ısıtarak kollajen üretimini artırıyor. Bu işlemi yaparken cilt yüzeyinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi doğurmadan, cilt yüzeyinde kızarıklık, kesi ve benzeri herhangi bir tahribat yaratmadan çalışıyor. LİFU ile yapılan işlem sonrası kişi aynı gün sosyal yaşamına kaldığı yerden devam edebiliyor.

Fokuslu Ultrason Nasıl Çalışır?

LİFU, fokuslu ultrason yöntemi ile boyun ve dekolte bölgesindeki cildin farklı katmanlarına ultrason enerjisi gönderiyor. Çizgisel olarak dokulara etki eden bu enerji, 70 dereceye kadar ısı vererek dermis ve epidermis katmanlarına ulaşıyor. Hassas bir hedefleme ile çalışan sistem, cilt yüzeyine dokunmadan sadece derindeki katmanlara odaklanıyor. Deri altının uyarılması ile, boyunda oluşan yatay ve dikey çizgiler, halka halka beliren yaşlılık emareleri zaman içinde kayboluyor.

Etkileri

LİFU, cildi güvenli bir şekilde gerginleştirerek, cildin kendi doğal yapısını uyarıyor ve hedeflenen bölgenin kendiliğinden gençleşmesini, sıkılaşmasını, canlanmasını ve toparlanmasını sağlıyor.

Fokuslu Ultrason ile Boyun & Dekolte Estetiği Nasıl Uygulanır?

Uygulama hasta konforunu üst düzeye çıkararak, kişiye herhangi bir ağrı ya da acı hissi yaşatmadan yapılabildiğinden, diğer işlemlere nazaran öne çıkıyor. Boyun ve dekolte bölgesindeki deformasyonun derecesine göre işlem süresi bir miktar değişiklik gösterse de ortalama yarım saat ile bir saat arasında seans tamamlanmış oluyor. Cildin yüzeyine hasar vermeden çalıştığı için, cilt üzerinde hiçbir yan etki yaratmıyor. Bu konfor da kişiye işlemin yapıldığı gün gündelik yaşamına dönebilme özgürlüğü kazandırıyor.

Fokuslu Ultrason Sonrası

İşlem sonrası etkilerin tamamı gözlenmezken, belli bir miktar değişim hemen hissedilebiliyor. LİFU cildin kendiliğinden iyileşmesini başlattığı için zamanla etkileri artarak yüz güldürmeye devam ediyor. İkinci ayda uygulamanın tam etkileri gözlemlenebilirken bu iyileşme etkisi altı aya kadar sürüyor. İşlemin kalıcılık süresi için ise ortalama 2 yıldan söz edebiliriz.

İşlem sonrasında ikinci aya gelindiğinde, boyunda hemen gıdının bitiminde boynun tam orta yerinde beliren dikey çizgisel oluşum kaybolmaya başlıyor. Gıdıdaki sarkmalar toparlanıyor. Boyunda oluşan yatay ve katmanlı halkalar belirsizleşiyor. Dekolte bölgesi, yukarıda bahsettiğimiz çalışma prensibi sonucunda ciltteki kollajen uyarımının artması ile daha diri, daha canlı ve gergin bir görünüme kavuşuyor.

Bodrum Boyun & Dekolte Estetiği Tavsiye

Bodrum’da vücut yapınıza uygun boyun ve dekolte estetiği hakkında tavsiye almak, doğal görünümü koruyacak estetik uygulamalar yaptırmak, fiyat öğrenmek ya da boyun & dekolte estetiği ve destekleyici uygulamalar hakkında bilgi edinmek için 0532 652 82 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için bize yazabilirsiniz!

MAİL GÖNDER

Dudak dolgusunda daha canlı, dolgun ve dengeli bir görünüm elde etmeyi amaçlanır.

Mezoterapi, PRP ve lazerle leke tedavisi ile farklı cilt problemlerine uygun çözümler.

Fokuslu ultrason, doğrudan cilt altındaki dokuya ulaşır ve hedeflenen bölgelerde kollajen üretimini artırır.

Burun dolgusunun en önemli avantajı ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecini ortadan kaldırıyor olması

Botoks genç, dinlenmiş ve dingin görünmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurdukları bir gençleşme tekniğidir.

Kişiye ve sorunun kaynağına göre değişen mezoterapi, peeling, medikal cilt bakımı gibi farklı tedavi türleri mevcut.

Sorularınızı İletin